Morgan

tel. 83 343 79 81 biuro@morgan24.pl

Menu
Praca

Stanowiska pracy

Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie sklepu  Morgan konieczne jest współdziałanie kilku osób. Tę grupę tworzą Sprzedawcy-Kasjerzy, Zastępcy Kierownika Sklepu oraz Kierownik Sklepu.

 

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Selekcja dokumentów. CV kandydatów są oceniane pod kątem wymagań danego stanowiska. Osoby, które w największym stopniu spełniają kryteria formalne – zapraszamy na spotkania.
Rozmowy telefoniczne to etap, który włączamy do wielu procesów rekrutacyjnych. Podczas rozmów telefonicznych sprawdzamy kluczowe dla nas kryteria. Ten etap umożliwia też kandydatom lepsze poznanie stanowiska (jeszcze przed spotkaniem rekrutacyjnym) oraz uzyskanie odpowiedzi na ważne dla kandydatów pytania.
Spotkania rekrutacyjne są dla nas najważniejszym etapem rekrutacji. Staramy się, żeby były prowadzone w przyjaznej, niestresującej dla kandydatów atmosferze. Chcemy poznać dotychczasowe doświadczenia zawodowe, a także dowiedzieć się, co jest ważne dla danej osoby, czego oczekuje od nas jako pracodawcy.
W zależności od stanowiska, na które aplikujesz możesz spodziewać się mniej lub bardziej rozbudowanego procesu rekrutacji. Dla wygody naszych kandydatów staramy się skrócić każdy proces do jak najmniejszej liczby spotkań.

Informacja zwrotna. Dbamy o to, aby każda osoba, która do nas zaaplikuje, niezależnie od tego, czy zostanie zakwalifikowana do kolejnego etapu rekrutacji, czy też nie, otrzymała informację zwrotną. Informację możesz otrzymać w formie mailowej – na podany podczas wypełniania kwestionariusza adres – lub też w formie telefonicznej. Jeśli pomimo upływu ważności oferty nie otrzymałeś od nas żadnej informacji – zawsze możesz skontaktować się z nami pisząc na adres:  rekrutacja@morgan24.pl .